O NÁS

Kdo jsme? My jsme SchoolTime! Původně náš web takto nevypadal a dokonce i obsah byl úplně jiný. Dříve jsme byli zaměření především na zábavu, studentské články, materiály k maturitě a podobně. Po čase nám došlo, že tento směr nemá budoucnost, jelikož konkurence je příliš veliká. Proto nás napadlo udělat razantní změnu a přešli jsme na články, které nejsou tak obvyklé, jako hromada vtipných obrázků a kradených zadání testů. Vznikl tak nový, hezčí a chytřejší SchoolTime! SchoolTime, i věda může být zábava!

Na SchoolTime.cz najdete jinou zábavu, než běžně všude okolo. Najdete články z oblasti vědy, nových technologií, chemie a různých pokusů. Dokonce můžete sledovat náš vlastní pořad s názvem Vědátoři! Doufáme, že se vám SchoolTime líbí a budete k nám rádi chodit!

 

Veškeré fotografie přebíráme z webů freeimages.com, freedigitalphotos.com, AC24.cz, wikipedia.org a flickr.com. Všechny tyto fotografie jsou volně šířitelné, u některých musí být napsán autor. Autora vždy u fotografií uvádíme a to i se zdrojem.